Poznaj nas Tworzymy strony od ponad 20 lat

Tassel - przygoda z Internetem

Nasza przygoda ze stronami internetowymi sięga czasów kiedy Internet w Polsce jeszcze raczkował. Twórca firmy TASSEL – Michał Witt, od zawsze interesował się nowinkami technologicznymi – i to zostało mu do dziś. W latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku taką ciekawostką był Internet.

Kto pamięta czasy Windows 3.1 i modemów telefonicznych do łączenia się z Internetem przez numer dostępowy tpsa 0202122? Strony w tamtych czasach wyglądały zupełnie inaczej. Inne były możliwości, prędkości łącza i sam sprzęt komputerowy. Niestety niewiele z prac Michała pozostało z tamtych lat. Tylko zachowany na pamiątkę magazyn „Internet” 1998 roku, gdzie można zobaczyć stronę autorstwa Michała Witt, poświęconą pasji CB Radia, świadczy o ponad 20 letnim jego doświadczeniu.

Zachowany skan strony magazynu Internet z 1998 roku. Na zdjęciu widać opis stony www twórcy firmy Tassel, która znalazła się w przewodniku po polskim internecie w magazynie Internet ze stycznia 1998 roku.

Okładka archiwalna magazynu Internet z 1998 roku. W środku strona www twórcy firmy Tassel.

Z Pasji do biznesu

Projektowanie stron, przez wiele lat pozostawało w wymiarze hobby, aż do momentu jak udało się pasję połączyć z działalnością zawodową. Pomogły w tym studia ale przede wszystkim radość z tworzenia i pęd do samorozwoju.

Każda wykonana przez nas strona jest inna, każdy klient ma inne wymagania i oczekiwania, a my jesteśmy twórcami, którzy chcą im sprostać. Mimo, że stron w ciągu ostatnich 20 lat powstała ogromna liczba, liczona w setkach, to nadal przyjemność sprawia nam proces tworzenia. Uwielbiamy to co robimy  i klientów z którymi mamy dobry kontakt. Wystarczy przeczytać opinie o nas.

 

Skan gazety Express z czerwca 2013 roku. Twórca portalu miejscowości Chwaszczyno – Michał Witt, zdobył pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie „Sołectw@ w sieci”.

Większość naszych klientów trafia do nas z polecenia

Cenimy i szanujemy każdego klienta. Każdy kto z nami współpracował wie, że zawsze odbieramy telefon i odpisujemy na e-maile.  

Cenimy bezpośredni kontakt lub rozmowę telefoniczną, ponieważ możemy jeszcze lepiej się poznać. Analizujemy potrzeby, a następnie proponujemy rozwiązania, które według naszego doświadczenia najlepiej zrealizują potrzeby klienta.

Każda nowa strona to dla nas satysfakcja. Nad każdym projektem pracujemy tak długo aż osiągniemy pełną satysfakcję klienta.

OPINIE NASZYCH

KLIENTÓW

 • Niniejszą opinią, pragnę podziękować a jednocześnie udzielić referencji dla firmy Tassel oraz Panu Michałowi za profesjonalne,solidne i szybkie wykonanie mojej… Więcej

  Martadecor Avatar
  Martadecor
  07/02/18
 • Polecam usługi firmy Tassel. Strona internetowa oraz sklep stworzone od podstaw zgodnie z moimi potrzebami. Pan Michał dzielił… Więcej

  Piotr Avatar
  Piotr
  30/11/18
 • Profesjonalne podejście, świetne wykonanie usług. Korzystaliśmy z różnych form pomocy tego informatyka i pod każdym względem sprawdził się bez zarzutu…. Więcej

  Patrycja Avatar
  Patrycja
  11/07/19
 • Świetna i konkretna współpraca. Strona wykonana w krótkim terminie, gotowa do publikacji. Szybka reakcja na małe poprawki.

  Marta Avatar
  Marta
  20/03/19
 • Pan, który odebrał telefon bardzo kompetentny, w zrozumiały sposób wytłumaczył problem i doradził co robić. Polecam.

  Łukasz Avatar
  Łukasz
  26/04/19

Wybrane realizacje