Baza wiedzy 

System zarządzania treścią (z ang. Content Management System) – umożliwia aktualizację zawartości strony bez konieczności korzystania z pomocy profesjonalisty. Panel administracyjny stworzony został z myślą  o laikach komputerowych, a do jego kompletnej obsługi wymagana jest tylko podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera.  Użytkownik łatwo może zmieniać treści w serwisie, tworzyć galerię bez potrzeby korzystania z programu graficznego, szybko edytować aktualności, dokonywać zmian produktów czy innych treści umieszczonych na stronie internetowej.
Zapewniamy szkolenie z obsługi panelu administracyjnego.

Zapewnia on poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Certyfikat stanowi wiarygodność danej strony  i daje jasny sygnał klientom, że ich dane są w pełni bezpieczne. Jeśli Klient wejdzie na Twoją stronę od razu zauważy, że używasz SSL, powie mu o tym zielona kłódka na pasku wyszukiwarki. Strona posiadająca certyfikat jest lepiej pozycjonowana. SSL ma pozytywny wpływ na ocenę strony przez algorytm Google.

Więcej: https://www.tassel.pl/certyfikaty-ssl/

To niepowtarzalna nazwa w Internecie, pod którą można umieścić serwis internetowy, założyć konta e-mail itd. Jeśli chcesz sprawdzić czy dana domena jest wolna wystarczy, że na naszej stronie w zakładce domeny w znajdującej się tam wyszukiwarce wpiszesz interesującą Cię nazwę.

Sprawdź czy domena jest dostępna: https://www.tassel.pl/domeny/

To usługa polegająca na udostępnieniu zasobów serwera oraz oddaniu objętości dysku twardego oraz danych, jakie przesyłane są przez Internet.

Hosting to wynajem miejsca na komputerze pracującym cala dobę. Wtedy o każdej porze dnia czy nocy możemy odwiedzić stronę www, przeglądać ja  i swobodnie z niej korzystać. 

Wyróżniamy hosting współdzielony, który polega na dzieleniu się zasobami oraz mocą obliczeniową serwera. Oznacza to, że na jednym serwerze jednocześnie funkcjonuje wiele różnych stron. 

Hosting dedykowany w którym serwer jest całkowicie poświęcony potrzebom jednego klienta.

Jeśli zamówisz u nas Pakiet BUSH usługę hostingu oferujemy za 1 zł za pierwszy rok.

Celem pozycjonowania jest zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania po wpisaniu wybranej frazy.

Jest ono zależne od optymalizacji, dzięki której możliwe jest dostosowanie treści, linków oraz innych elementów strony internetowej, w taki sposób aby była jak najbardziej widoczna dla robotów wyszukiwarki.

Wypełnij formularz aby zlecić pozycjonowanie Twojej strony: https://www.tassel.pl/pozycjonowanie-stron/

Dbamy o poprawne działanie tworzonych przez nas stron internetowych. Każdy klient może liczyć na pomoc i  bezpłatne wsparcie przez 12 miesięcy. 

SEO (ang. Search Engine Optimization) czyli optymalizacja pod wyszukiwarki internetowe. SEO jest nam potrzebne aby osiągnąć jak najwyższą pozycję w wynikach wyszukiwania wyszukiwarek  internetowych na określone słowa kluczowe.

Zawiera się ono w pozycjonowaniu i należy do narzędzi, za pomocą których osiąga się cele pozycjonowania.

SEO może istnieć bez pozycjonowania ale pozycjonowanie nie istnieje bez SEO.

Tak, jest to niezbędne. Każda strona musi być gdzieś przechowywana i być dostępna 24h/dobę.

Serwer to taki specjalny komputer zawsze włączony i podłączony do Internetu na którym zainstalowane są specjalne programy do obsługi usług internetowych.  Na serwerze znajdują się  wszystkie pliki – zdjęcia, teksty, filmy strony internetowej. 

Responsive Web Design to sposób projektowania strony, który dostosowuje się automatycznie do wielkości ekranu, na którym jest wyświetlana. Strona prawidłowo wyświetla się  na różnych urządzeniach np. komputerach, tabletach, smartfonach.

Wszystkie nasze strony standardowo wykonywane są w technologi RWD.

To skrót angielski oznaczający często zadawane pytania.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na jakieś pytanie związane ze stronami internetowymi lub naszymi usługami, to zapraszamy do kontaktu.

To reklama w wyszukiwarce Google, która polega na wyświetlaniu linków sponsorowanych. Każda strona może być na pierwszym miejscu wyszukiwania. Zapłacisz tylko wtedy, jeśli ktoś kliknie w Twoją reklamę. 
Sam decydujesz ile chcesz maksymalnie dziennie/miesięcznie wydać na Google Ads.  Wysokość stawki za kliknięcie uzależniony jest m.in. od popularności danej branży i użytych słów kluczowych.

Kampanie Google Ads działają od razu, a efekt może być widoczny natychmiast.  Jest doskonałym rozwiązaniem dla nowych stron internetowych, które dzięki Google Ads mają szansę zostać zauważone.

Kopia zapasowa to kopia wszystkich plików – zdjęć, filmów, dokumentów oraz baz danych, z których składa się Twoja strona internetowa. W razie jakiegoś nieszczęśliwego zdarzenia, np. awarii serwerów, włamania, czy błędów przy aktualizacji strony,  dzięki kopii zapasowej odzyskasz swoją stronę internetową.

Możemy zapewnić regularne kopie zapasowe Twojej strony, a w razie potrzeby szybko przywrócić jej prawidłową zawartość