Najczęściej zadawane pytania 

Czas realizacji ustalamy indywidualnie. 

Najczęściej jest to 14 – 21 dni w zależności od ilości zleceń.  

Każdy projekt strony wyceniamy indywidualnie w zależności od stopnia jej  skomplikowania i przewidywanych funkcjonalności.  Jeśli chcesz otrzymać wycenę strony internetowej, zapraszamy do kontaktu:

 •  + 48 578 581 555
 •  +48 58 533 42 78
 •  kontakt@tassel.pl

Strona internetowa responsywna RWD projektowana jest w taki sposób, aby prawidłowo wyświetlała się na wszystkich urządzeniach mobilnych smartfonach, tabletach i komputerach.

Wszystkie nasze strony projektowane są w technologii RWD.

Na wszystkie wykonane przez nas strony internetowe udzielamy bezpłatnej, minimum dwuletniej gwarancji poprawności funkcjonowania.
Zapewniamy również opiekę nad stroną w późniejszym okresie. Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną wycenę.

Tak, oczywiście. Zaproponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie. Zapraszamy do kontaktu.

 •  + 48 578 581 555
 •  +48 58 533 42 78
 •  kontakt@tassel.pl

Sposób rozliczania ustalamy indywidualnie z każdym klientem. Najczęściej po ustaleniu szczegółów zlecenia jesteś zobowiązany zapłacić  500 zł  netto zadatku. Na pozostałą kwotę oczekujemy po ukończeniu strony internetowej i jej wdrożeniu. 

Etap 1

Poznajmy się – Najważniejsze to poznać Klienta i jego oczekiwania. 
Na tym etapie rozmawiamy z klientem i poznajemy jego działalność. Pierwszy kontakt może być za pomocą: e-mail, telefon, spotkanie osobiste np. w biurze w Gdańsku przy ulicy Kaprów 13 A  (woj. pomorskie oraz telefon, e-mail cała Polska). 
Po wstępnych rozmowach i naszych analizach proponujemy rozwiązania, które mogłyby zostać zaakceptowane przez klienta. 

Etap 2

Zadatek i Umowa czyli na początek trochę formalności

Przed rozpoczęciem naszej pracy Klient płaci zadatek, najczęściej w wysokości 300 zł. Jest on deklaracją współpracy, mającą chronić interesy obu stron. 
W ramach umowy zobowiązujemy się do terminowej realizacji, zachowania poufności oraz udzielenia gwarancji dla strony WWW.

Etap 3

Produkcja strony internetowej

Przygotowanie łatwej w obsłudze nawigacji strony, umieszczenie interesujących grafik, które mogą być wykonane specjalnie na życzenie klienta i dopasowane do jego działalności, dobranie czytelnego, dobrze widocznego kroju pisma to podstawowa część naszych działań na tym etapie.
Na podstawie analizy, zebranych informacji, materiałów i zdjęć dostarczonych przez Klienta wykonujemy projekt serwisu. Kolejnym etapem jest omówienie z Klientem projektu i naniesienie ewentualnych korekt zaproponowanych przez Klienta.

Przykładowy harmonogram tworzenia stron:

 • Przygotowanie do rozpoczęcia prac – przekazanie kompletu materiałów oraz wykonanie prac dodatkowych, dodatkowo płatnych (np. logo, księga identyfikacji, zdjęcia, video, oferty, schematy, treści) niezbędnych do realizacji projektu.
 • Tworzymy ogólną koncepcje nowej strony internetowej, doradzamy skuteczne rozwiązania.
 • Produkcja szaty graficznej, realizowana w oparciu o unikalne schematy podstron (etap akceptacyjny).
 • Instalacja modułów dodatkowych zarządzanych przez CMS.
 • Testy wdrożenia: jakości, wydajności działania, spójności widoków w przeglądarkach
 • Przekazanie strony
 • Aktualizacja strony internetowej w materiały (np. treści, zdjęcia, video) wraz z ewentualnym retuszem, dostosowaniem graficznym oraz merytorycznym
 • Uruchomienie strony WWW w Internecie (na serwerze Tassel lub dostarczonym przez klienta w domenie klienta lub nowo rejestrowanej), przekazanie praw autorskich do wykonanej strony internetowej.
 • Szkolenia z obsługi CMS dla Klienta

Czas realizacji strony WWW ok. 2-3 tygodni w zależności od jej zaawansowania.

Etap 4

Testujemy

Na tym etapie strona przechodzi przez szereg testów – sprawdzamy czy wszystkie funkcjonalności zostały wykonane zgodnie z wymaganiami Klienta i czy działają bezbłędnie. Nanosimy ostatnie poprawki.

Etap 5

Gwarancja gwarantowana

W skład obsługi wchodzi bezpłatny 12 miesięczny tryb serwisowy – na zasadach gwarancji. W tym czasie każdy zauważany problem z serwisem WWW zostanie poprawiony. Dodatkowo świadczymy usługi związane z bieżącą aktualizacją i rozwojem strony internetowej.

Etap 6

Aktualizacje czyli sam możesz być Administratorem

Do każdej wykonanej strony internetowej dołączamy prosty i łatwy w obsłudze panel administracyjny (CMS – System Zarządzania Treścią), umożliwiający aktualizację zawartości strony bez konieczności korzystania z pomocy profesjonalisty. Panel administracyjny stworzony został z myślą o osobach dla których komputer nie musi być narzędziem pracy, o laikach komputerowych, a do jego kompletnej obsługi wymagana jest tylko podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera.  Administrator łatwo może zmieniać treści w serwisie, tworzyć galerię bez potrzeby korzystania z programu graficznego, szybko edytować aktualności, dokonywać zmian produktów czy innych treści umieszczonych na stronie internetowej.
Zapewniamy szkolenie z obsługi panelu administracyjnego.