Administracja stroną www

administracja

Czym jest administracja witryną internetową ?

Administrując strony www, przejmujemy obowiązki związane z jej funkcjonowaniem. Zapewniamy stabilność i ciągłość działania witryny, dbając o jej bezpieczeństwo i atrakcyjność. W tym celu regularnie uzupełniamy stronę o nowe treści i systematycznie tworzymy kopie zapasowe witryny. Monitorujemy czy strona jest dostępna.

Korzyści

Administrowanie stroną internetową wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy i należytych umiejętności, gdyż jest to proces bardzo odpowiedzialny i mający duże znaczenie w kontekście funkcjonowania danej witryny. Z tego względu warto go powierzyć specjalistom, którzy przejmą na siebie te obowiązki i wywiążą się z nich we właściwy sposób. Bardzo dobrze znamy CMS Wordpress oraz Joomla!  - dwa najpopularniejsze systemy CMS.
Dzięki współpracy w zakresie administracji stroną zdobywa się nie tylko wsparcie kompetentnych fachowców, ale również można oszczędzić pieniądze, ponieważ nie trzeba zatrudniać dodatkowej osoby, z czym często wiąże się konieczność administrowania. My robimy to taniej, skuteczniej i w pełni profesjonalnie.

Jak wygląda współpraca ?

Współpraca w zakresie administracji witryną internetową polega z reguły na tym, że po otrzymaniu materiałów, jakie mają znaleźć się na stronie, zajmujemy się ich optymalizacją i dostosowaniem do standardów internetowych. W ten sposób mają Państwo pewność, że witryna zawiera odpowiednio przygotowaną treść, poprzez którą w skuteczny sposób oddziałuje się na potencjalnych klientów i użytkowników.

Warianty współpracy

  • Jednorazowa aktualizacja: ten wariant skierowany jest do osób, które aktualizują swoje strony stosunkowo rzadko. W tym przypadku wycena usługi dokonywana jest za każdym razem, gdy mają zostać przeprowadzone prace administracyjne, a jej koszt zależy od specyfikacji pracy, jaka jest do wykonania.
  • Abonament miesięczny: tę formę współpracy kierujemy do osób, które potrzebują regularnej opieki nad stroną i częstych aktualizacji treści. Wycena miesięcznego kosztu usługi odbywa się indywidualnie i zależy od zakresu oraz częstotliwości wykonywanych prac. Niewątpliwą zaletą tego rozwązania jest podłączenie do stałego monitoringu strony www, gdzie co 60 sekund system sprawdza czy strona działa. W razie problemów, podejmowane są niezwłoczne działąnia naprawcze. Regularna kopia zapasowa pozwala na szybkie przywrócenie strony. Niezależnie czy jest to CMS Joomla!, czy Wordpress instalujemy firewall/antywirus, który pozwala lepiej chronić stronę przed atakami oraz blokować atakujących przed dostępem do strony.

 

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz poznaj naszą politykę prywatności Polityka prywatności i cookies