Etapy tworzenia stron www

pomysl

Etap 1


Poznajmy się - Najważniejsze to poznać Klienta i jego oczekiwania.
Na tym etapie rozmawiamy z klientem i poznajemy jego działalność. Pierwszy kontakt może być za pomocą : e-mail, telefon, spotkanie osobiste np. w siedzibie klienta (woj. pomorskie oraz telefon, e-mail cała Polska).
Po wstępnych rozmowach i naszych analizach proponujemy rozwiązania, które mogłyby zostać zaakceptowane przez klienta. Przedstawiamy ofertę najlepiej dopasowaną do oczekiwań klienta.

Etap 2

Umowa czyli na początek trochę formalności

Po analizach, rozmowach i wstępnych ustaleniach podpisujemy umowę z Klientem. Jest ona deklaracją współpracy, mającą chronić interesy obu stron.
W ramach umowy zobowiązujemy się do terminowej realizacji, zachowania poufności oraz udzielenia bezpłatnej gwarancji dla strony WWW w zależności od pakietu 6/12/18 miesięcznej. Nasza firma pobiera zaliczkę w wysokości 30 %

Etap 3


Oferta skrojona na miarę


Na podstawie uzyskanych informacji zostaje opracowana indywidualna oferta, zawierająca kluczowe założenia oraz opcjonalne rekomendacje funkcjonalności do wdrożenia.
W ofercie tworzenia stron WWW wyszczególniamy 4 składowe w zależności od pakietu:

 • Opracowanie wizerunkowe, szata graficzna strony WWW, projekty graficzne wszystkich unikalnych podstron np. Strona główna, Oferta, Kontakt itd.
 • Prace Webmasterskie
 • Prace programistyczne, tworzenie szablonu realizowanego na indywidualne zamówienie, preferencje projektowe.
 • Dodanie na stronę przekazanych materiałów (np. treści, zdjęcia) wraz z ewentualnym retuszem, dostosowaniem graficznym.

Etap 4

Produkcja strony internetowej

Przygotowanie łatwej w obsłudze nawigacji strony, umieszczenie interesujących grafik, które mogą być wykonane specjalnie na życzenie klienta i dopasowane do jego działalności, dobranie czytelnego, dobrze widocznego kroju pisma to podstawowa część naszych działań na tym etapie.
Na podstawie analizy, zebranych informacji, materiałów i zdjęć dostarczonych przez Klienta wykonujemy projekt graficzny wraz z wizualizacją strony głównej serwisu oraz podstron serwisu. Kolejnym etapem jest omówienie z Klientem projektu i naniesienie ewentualnych korekt zaproponowanych przez Klienta.


Przykładowy harmonogram tworzenia stron:

 • Przygotowanie do rozpoczęcia prac - przekazanie kompletu materiałów oraz wykonanie prac dodatkowych, dodatkowo płatnych (np. logo, księga identyfikacji, zdjęcia, video, oferty, schematy, treści) niezbędnych do realizacji projektu.
 • Tworzymy ogólną koncepcje nowej strony internetowej, doradzamy skuteczne rozwiązania.
 • Produkcja szaty graficznej, realizowana w oparciu o unikalne schematy podstron (etap akceptacyjny, rozlicznie prac).
 • Instalacja modułów dodatkowych zarządzanych przez CMS.
 • Testy wdrożenia: jakości, wydajności działania, spójności widoków w przeglądarkach
 • Przekazanie strony
 • Aktualizacja strony internetowej w materiały (np. treści, zdjęcia, video) wraz z ewentualnym retuszem, dostosowaniem graficznym oraz merytorycznym
 • Uruchomienie strony WWW w Internecie (na serwerze Tassel lub dostarczonym przez klienta w domenie klienta lub nowo rejestrowanej), przekazanie praw autorskich do wykonanej strony internetowej.
 • Szkolenia z obsługi CMS dla Klienta

Czas realizacji strony WWW ok. 2 – 6 tygodni w zależności od jej zaawansowania.

Etap 5

Testujemy

Na tym etapie strona przechodzi przez szereg testów - sprawdzamy czy wszystkie funkcjonalności zostały wykonane zgodnie z wymaganiami Klienta i czy działają bezbłędnie. Nanosimy ostatnie poprawki.

Etap 6

Gwarancja gwarantowana

W skład obsługi wchodzi w zależności od pakietu bezpłatny 6 /12 /18 miesięczny tryb serwisowy – na zasadach gwarancji. W tym czasie każdy zauważany problem z serwisem WWW zostanie poprawiony. Dodatkowo świadczymy usługi związane z bieżącą aktualizacją i rozwojem strony internetowej.

Etap 7

Aktualizacje czyli sam możesz być Administratorem

Do każdej wykonanej strony internetowej dołączamy prosty i łatwy w obsłudze panel administracyjny (CMS – System Zarządzania Treścią), umożliwiający aktualizację zawartości strony bez konieczności korzystania z pomocy profesjonalisty. Panel administracyjny stworzony został z myślą o osobach dla których komputer nie musi być narzędziem pracy, o laikach komputerowych, a do jego kompletnej obsługi wymagana jest tylko podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera.  Administrator łatwo może zmieniać treści w serwisie, tworzyć galerię bez potrzeby korzystania z programu graficznego, szybko edytować aktualności, dokonywać zmian produktów czy innych treści umieszczonych na stronie internetowej.
Zapewniamy szkolenie z obsługi panelu administracyjnego.

 

Co otrzymujesz ?

 • UNIKALNY PROJEKT: stworzymy dla Ciebie indywidualny projekt graficzny skupiając się na przejrzystej grafice strony i intuicyjnym menu
 • SYSTEM ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ: sam możesz edytować zawartość swojej strony np. galerię, kalendarz wydarzeń, zmieniać ofertę czy prowadzić i modyfikować bloga
 • DOMENA I HOSTING: w cenie strony otrzymujesz domenę z końcówka .pl oraz hosting na cały rok
 • STRONA RESPONSYWNA: każda stworzona przez nas strona wyświetla się poprawnie pod różnymi wielkościami monitorów jak i na urządzeniach mobilnych
 • PODGLĄD STATYSTYK STRONY: połączymy Twoją stronę z Google Analytics, dzięki czemu będziesz wiedział ile osób odwiedza twoja stronę oraz dostaniesz dostęp do wielu innych przydatnych statystyk
 • OPTYMALIZACJA SEO: strona zbudowana jest zgodnie z obowiązującymi standardami, dzięki czemu będzie ona łatwiejsza w pozycjonowaniu (np. przyjazne adresy URL, meta tagi, odpowiednio ustawione nagłówki)
 • INTEGRACJA Z PORTALAMI SPOŁECZNOŚCIOWYMI: jeżeli posiadasz konto swojej firmy na Facebooku, Google+ czy innym dowolnym portalu społecznościowym to umieścimy do nich odnośniki na Twojej stronie
 • DODATKOWE FUNKCJE: jeżeli potrzebujesz dodatkowej funkcjonalności to możemy na twoje stronie umieścić takie dodatki jak: Newsletter, Formularz kontaktowy, Kalendarz Wydarzeń, Galerię Zdjęć, Księgę Gości i wiele więcej.

 

Startujemy z Twoją stroną?
Zadzwoń do nas

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania oraz poznaj naszą politykę prywatności Polityka prywatności i cookies